Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7301

Rembrandt, Nachahmer

Rembrandt, Nachahmer - Sommerauktion

Die Blendung Simsons, Wiederholung nach dem Gemälde im Städelschen Kunstinstitut Frankfurt, Öl auf Leinwand, 47,5 x 62 cm,gerahmt, (Wo)

Expert: Prof. Dr. Peter Wolf

07.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Rembrandt, Nachahmer

Expert: Prof. Dr. Peter Wolf

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 07.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.07. - 07.07.2010