Wandspiegel,
Holzrahmen, gold gefasst, Gesamthöhe 83,5 cm
Expert: Regina Herbst
Regina Herbst
+43-1-515 60-356
regina.herbst@dorotheum.at
07.07.2010 - 15:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 275,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 200,-
Wandspiegel,
Holzrahmen, gold gefasst, Gesamthöhe 83,5 cm
Expert: Regina Herbst
Regina Herbst
+43-1-515 60-356
regina.herbst@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 18.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Sommerauktion |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 07.07.2010 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 03.07. - 07.07.2010 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Hinterglasbild "Hl. Georg der Drachentöter" alpenländisch Ende 19./ Anfang 20. Jhdt.
- 1988 Château Prieuré-Lichine, Bordeaux, 90 Cellar Tracker-Punkte, 3 Flaschen
- 1982 Barolo DOCG Riserva, Accademia Torregiorgi, Piemont
- 1995 Solitaire, Weingut Feiler-Artinger, Burgenland, 2 Flaschen
- Biedermeier Kommodenuhr mit Augenwender „Amor auf Ziegenbock“,