Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7101

Desiderius Fangh

Desiderius Fangh - Sommerauktion

(Ödenburg 1876 geb.; tätig in Baden/Wien) Aus der Wachau, betitelt, signiert und datiert Fangh 1936, Mischtechnik auf Papier,29 x 26 cm, Passep.,gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

07.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Desiderius Fangh

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 07.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.07. - 07.07.2010