Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035628/0001

Unbekannter Aquarellist um 1878

Gipfel im Alpenglühen, datiert unten links: Dezember (1)878, Aquarell auf Papier, Blattgröße ca. 28,5 x 42,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner

14.09.2017 - 15:05

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 14.09.2017 - 15:05
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.09. - 14.09.2017