Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035386/0014

Barbara Palka-Winek *

(Zabrze/Polen 1958 geb.) Interieur, signiert unten rechts: Palka B, rückseitig nummeriert: P502-III-552/97, Öl auf Leinwand, ca. 100 x 140 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner

14.09.2017 - 15:11

Vyvolávací cena:

Barbara Palka-Winek *

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 14.09.2017 - 15:11
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.09. - 14.09.2017