Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7009

Wiener Standkreuz, Silber,

Wiener Standkreuz, Silber, - Sommerauktion

Höhe 26,5 cm, meisterzeichen, Alt Wiener Beschauzeichen 186(?), (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

07.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wiener Standkreuz, Silber,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 07.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.07. - 07.07.2010