Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Wiener Blumenmaler, 19. Jhdt.

Wiener Blumenmaler, 19. Jhdt. - Sommerauktion

Blumenstrauß mit Vogelnest und Amphore. signiert u. datiert C. Merz 1824, Aquarell auf Papier, 18 x 13 cm,gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

07.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wiener Blumenmaler, 19. Jhdt.

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 07.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.07. - 07.07.2010