Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7302

Friedrich Frank

Friedrich Frank - Art and Antiques & Paintings

(Frankenmarkt 1871-1945 Werfen-Weng) Bei Werfen, Salzburg, betitelt, signiert Friedrich Frank, Aquarell auf Karton, 45x 64 cm,gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

07.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Friedrich Frank

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 07.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.07. - 07.07.2010