Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maria Moser *

(Frankenburg 1948 geb.) Ohne Titel, signiert M Moser, nummeriert 16/30, Farbradierung, Blattgröße ca. 34 x 21 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

07.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maria Moser *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 07.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.06. - 07.07.2010