Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Erich Ruprecht*

(Geistthal 1931 geb.) "Blumenstrauß", rechts unten monogrammiert und datiert E. R. (19)73, Aquarell auf Karton, ca. 35 x 47 cm, Passepartout, Glas, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

07.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Erich Ruprecht*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 07.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.06. - 07.07.2010