Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Otto Trubel

(Hinterbrühl/Wien 1885-1966) "Dorfansicht", links unten signiert O. Trubel, Aquarell auf Papier, ca. 30 x 44 cm, Passepartout, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

07.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Otto Trubel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 07.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.06. - 07.07.2010