Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Franz Leitgeb

(1911-1997) "Ein guter Schluck", rechts unten signert Franz Leitgeb, Öl/Platte, ca. 26 x 21 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Heinrich Thurnhofer

07.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Leitgeb

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 07.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.06. - 07.07.2010