Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Rodney VANWORTH

(USA, 2. Hälfte 20. Jhdt.) 6 Grafiken: "Football-Spieler" Monotopie/Monoprint auf Formkarton, jeweils unten mittig und rückseitig signiert und nummeriert, je ca. 47 x 62 cm

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

08.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Rodney VANWORTH

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 08.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.07. - 08.07.2010