Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Wilhelm GAUSE

(Krefeld 1853 - 1916 Stein a. d. Donau) 3 Studien-Zeichnungen: a) "Andächtige in der Kirche" b) "Im Hafen" c) "Prunkwagen" Tusche-Feder auf auf Papier, ca. 20 x 28 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Künstlerischer Nachlass Wilhelm Gause

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

08.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wilhelm GAUSE

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 08.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.07. - 08.07.2010