Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 168

Karl Bartasek

(Warnsdorf 1922 geb.) "Blumenstilleben", signiert Bartasek datiert82, Aquarell auf Papier, Passep.-Ausschnitt 61 x 52 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.07.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Karl Bartasek

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Schmuck, Bilder, Teppiche, Möbel, Varia
Datum: 07.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 28.06. - 07.07.2010