Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Jean Moyreau

Jean Moyreau - Art and Antiques & Paintings

(Orleans 1690-1762 Paris) Predikt von Johannes dem Täufer (nach P. Wouvermans), Kupferstich, in der Platte bezeichnet P. Wouvermans pinx., J. Moyreau sculp., 33 x 47 cm, gebräunt, Passep.,gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

30.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Jean Moyreau

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 30.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.06. - 30.06.2010