Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Franz Demel

Franz Demel - Art and Antiques & Paintings

(Wien 1878-1947) Das Dreimäderlhaus auf der Mölkerbastei, signiert F. Demel, Aquarell auf Papier, 26x 18 cm, Passep.,gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

30.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Demel

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 30.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.06. - 30.06.2010