Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Ignaz Ellminger

Ignaz Ellminger - Art and Antiques & Paintings

(Wien 1843-1894) Kuh und Enten am Weiher, signiert (geritzt) I. Ellminger, Öl auf Leinwand,22,5 x 36 cm,gerahmt, (Rei)

Gegenstück zu Los 138- 31066/2

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

30.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ignaz Ellminger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 30.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.06. - 30.06.2010