Čís. položky 7069

Wiener Gewürzschälchen,

Silber, rund, 2 gedrehte Henkel, Höhe 8,5 cm, Meisterzeichen, Notfreistempel, Alt Wiener Beschauzeichen 1810, (HS9

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

30.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wiener Gewürzschälchen,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Saisonabschluß Bilder Varia + Antiquitäten
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 30.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.06. - 30.06.2010

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.