Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Helmut KIES *

(Wien 1933 geb.) "Harlekin" unten rechts signiert und datiert Helmut Kies '83, Farblithografie Nr. 135/420 Exemplaren, Blattformat ca. 64,5 x 48 cm, Glas gebrochen

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

01.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 65,-

Helmut KIES *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 01.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.06. - 01.07.2010