Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7016

Bibel aus dem Jahre 1853 "Bibli Slvata" in slowakischer Sprache,

beschädigt, Alters und gebrauchsspuren.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

30.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Art and Antiques
Datum: 30.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 19.06. - 30.06.2010