Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 348

Norbertine Bresslern-Roth

(Graz 1891-1978, Ausbildung an der Kunstgewerbeschule Graz und der Wiener Akademie) Rehkitze, signiert BresslernRoth, Linolschnitt (Handdruck) Stockgröße 14,5 x 13 cm, verglast, gerahmt, gering stockfleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

28.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Norbertine Bresslern-Roth

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Art and Antiques
Datum: 28.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 21.06. - 28.06.2010