Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 74

Hanns Diehl

(Pirmasens, Rheinpfalz 1877- 1946 Wien) "Pirano/Istrien", signiert Hanns Diehl, Öl auf Malkarton,28 x 38 cm, Profilholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

28.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hanns Diehl

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Art and Antiques
Datum: 28.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 21.06. - 28.06.2010