Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Karl (Carlo) HREN

(Judenburg 1912 - 1995 Innsbruck) "Bergdorf mit Bauernpaar" unten links monogrammiert: CA, Öl-Mischtechnik auf Papier, ca. 47,5 x 39 cm, ungerahmt, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

24.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Karl (Carlo) HREN

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 24.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.06. - 24.06.2010