Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Gottfried KUMPF

(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Zyklus: "Der Freibauer" unten rechts signiert: Kumpf, Farblithografie 1986, ca. 17,5 x 17,5 cm (ca. 25 x 34 cm), verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

24.06.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Gottfried KUMPF

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 24.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.06. - 24.06.2010