Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

LOCO (Künstler-Pseudonym), 2. Hälfte 20. Jhdt.

"Hasimir" - 2007 Inkjetprint (Auflage 300 Stück), ca. 30,5 x 40,5 cm, verglast, masseverzierter Rahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

24.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 24.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.06. - 24.06.2010