Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Wolfgang BÖHM *

(Wien 1946 geb.) "Mein Herz und Du" unten mittig monogrammiert und datiert: W. B. (19)95, Pastellkreide auf Papier, ca. 63 x 49 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 220

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

24.06.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Wolfgang BÖHM *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 24.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.06. - 24.06.2010