Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Wolfgang Heinz Unger

(Halle/Deutschland 1929 geb.) Betitelt "Hommage auf Serge Poliakoff", rechts unten signiert W H Unger, Öl/Leinwand, ca. 57 x 73 cm, Spannrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

23.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wolfgang Heinz Unger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 23.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 14.06. - 23.06.2010