Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Carry Hauser

(Wien 1895-1985 Rekawinkel, NÖ)"Maskierung", oben monogrammiert CH 10.00, Mischtechnik auf Papier, ca. 14,5 x 9,5 cm, Passepartout

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

23.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Carry Hauser

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 23.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 14.06. - 23.06.2010