Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Ernst Fuchs *

(Wien 1930 geb.) Betitelt "Die Katze des Sfumatto", rechts unten signiert Ernst Fuchs, nummeriert 203/300, Farblithografie, Blattgröße ca. 90 x 65 cm, stockfleckig, 1 Mappe

Expert: Heinrich Thurnhofer

23.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ernst Fuchs *

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 23.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 14.06. - 23.06.2010