Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler des 19. Jh.

"Damenporträt", Mischtechnik, ca. 52 x 40 cm, gerahmt, beschädigt, Rahmenteile fehlen

Expert: Heinrich Thurnhofer

23.06.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Maler des 19. Jh.

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 23.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 14.06. - 23.06.2010