Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Hans Enzinger

(Krummnußbaum 1889-1972 Baden/Wien) Bei der Heuernte, signiert H. Enzinger, Öl auf Platte, 34,5 x 42 cm,gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.06.2010 - 14:00

Vyvolávací cena:

Hans Enzinger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 23.06.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.06. - 23.06.2010