Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Hermann KERN - UMKREIS

"Der Gemüsehändler" unten rechts monogrammiert: A. W., Öl auf Leinwand, stark fleckig, beschädigt, löchrig, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

17.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hermann KERN - UMKREIS

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 17.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.06. - 17.06.2010