Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Kruzifix, Südosteuropäisch 19./20. Jhdt.

Christuskorpus im Dreinageltypus, vollplastisch geschnitzt, polychrom gefasst, Scheitelhöhe ca. 47 cm, an Kreuz mit INRI-Tafel, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

17.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 17.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.06. - 17.06.2010