Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Rudolf von Meissl

(Wien 20. Jhdt.) Bauernhaus und Bauerngärtchen, signiert und datiert R. v. Meissl 1941, Aquarell auf Papier, 30 x 38 cm,gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

14.06.2010 - 14:00

Vyvolávací cena:

Rudolf von Meissl

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder & Antiquitäten
Datum: 14.06.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.06. - 14.06.2010