Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7081

Walter Bosse, Wandmaske,

Kufstein 1924/37, Keramik, farbig staffiert, geschartet, rücks. mit Wortmarke, Höhe 14,6 cm, (B).

Provenienz: Fam. Sacher, Baden.

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

14.06.2010 - 14:00

Vyvolávací cena:

Walter Bosse, Wandmaske,

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder & Antiquitäten
Datum: 14.06.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.06. - 14.06.2010