Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7095

Prager Tabatiere,

Silber, Innenvergoldung, gerillter Dekor, 8 x 6 cm, Meisterzeichen, Prager Dianakopfpunze ab 1872, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

08.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Prager Tabatiere,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder & Antiquitäten
Datum: 08.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.06. - 08.06.2010