Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7086

Streuer,

Silber, rund, guillochiert, Steckdeckel, Höhe 14 cm, Monogramm, Meisterzeichen, D ianakopfpunze 1872-1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

08.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Streuer,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder & Antiquitäten
Datum: 08.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.06. - 08.06.2010