Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Leopold ANZENGRUBER

(Steyr 1912 - 1979 Wien) "Fuchs" Keramik, Ausführung 1955, monochrom glänzend in rot, Höhe ca. 13 cm, gemarkt: W 158 S Austria, eine Ohrspitze mit Glasurfehlstelle

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

10.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Leopold ANZENGRUBER

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 10.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.06. - 10.06.2010