Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Altkolorierter Kupferstich des 18. Jhdts.

"Anbetung der Hl. drei Könige"übermalter Kupferstich, ca. 22 x 17 cm, zahlreiche Fehlstellen

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

10.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 10.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.06. - 10.06.2010