Maler 1. Hälfte 20. Jh.
, 4 Bilder, u. a. "Kahlenberg", Aquarell auf Karton, ca. 14 x 19 cm, 20 x 25 cm, Passepartout, Glas, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
09.06.2010 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Maler 1. Hälfte 20. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Kunst & Antiquitäten |
Datum: | 09.06.2010 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 31.05. - 09.06.2010 |
Položky z jiných aukcí
- Josef I.
- Brillant/Tahitisüdseekulturperlenschmuckgarnitur
- Brillant Münzcollier