Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler um 1900

"Gosausee mit Blick auf den Dachstein", Öl/Leinwand, ca. 23 x 30 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

09.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 09.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 31.05. - 09.06.2010