Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

18-karätige Herrenschlüsseltaschenuhr

, Brückenankerwerk, weiß emailliertes Zifferblatt mit römischen Ziffern, kleine vertiefte Sekunde, um 1900, Werk beschädigt, vergoldeter Metallbügel

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

09.06.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 09.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 31.05. - 09.06.2010