Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Biedermeier-Kasten

mittels Keilverbindung zerlegbarer Nadelholzkorpus, Nuss furniert, mattiert, gerundete Lisenen, 2 Türen, Schloss, Schlüssel, beschädigt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

02.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Biedermeier-Kasten

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 02.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.05. - 02.06.2010