Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7015

Künstler 1. Hälfte 20. Jh. Michaelerplatz,

Öl auf Karton rückseitig bezeichnet K. L. Steidler 26,5 x 21 cm. gerahmt.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

02.06.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 90,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Art and Antiques
Datum: 02.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 22.05. - 02.06.2010