Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 401

Italian painter of the 17th century / Maestro italiano del XVII secolo

Italian painter of the 17th century / Maestro italiano del XVII secolo - Alte Meister

Portrait of a boy / Ritrattto di fanciullo, oil on paper / olio su carta, 36 x 31.5 cm, framed

Expert: Prof. Dr. Peter Wolf

22.06.2010 - 11:30

Odhadní cena:
EUR 3.500,- do EUR 5.000,-

Expert: Prof. Dr. Peter Wolf

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
old.masters@dorotheum.at

Aukce: Alte Meister
Datum: 22.06.2010 - 11:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.06. - 22.06.2010