Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196 #

Georg Philipp I Rugendas

Georg Philipp I Rugendas - Alte Meister

(Augsburg 1666-1742), circle of, Four battle scenes from the Turkish wars, gouache on paper, each 11.5 x 17 cm, framed,

Provenance: South German nobility.

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

22.06.2010 - 11:30

Dosažená cena: **
EUR 3.894,-
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,-

Georg Philipp I Rugendas

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
old.masters@dorotheum.at

Aukce: Alte Meister
Datum: 22.06.2010 - 11:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.06. - 22.06.2010

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)