Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 133

Paolo Monaldi

Paolo Monaldi - Alte Meister

(Rom 1725 bis 1780) Figurengruppe an einem Brunnen, Öl auf Leinwand, 48,5x 64,5 cm, gerahmt

Expert: Mark MacDonnell Mark MacDonnell
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

22.06.2010 - 11:30

Dosažená cena: **
EUR 3.750,-
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,-

Paolo Monaldi

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
old.masters@dorotheum.at

Aukce: Alte Meister
Datum: 22.06.2010 - 11:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.06. - 22.06.2010