Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6940

Cremilda Braz

(Brasilien um 1990) Rückseite betitelt "Poesia", rechts unten signiert und datiert Cremilda Braz 1989, Öl/Leinwand, ca. 27 x 35 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

26.05.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Cremilda Braz

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Art and Antiques
Datum: 26.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 17.05. - 26.05.2010