Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6940

Hans Massmann

(Bukarest 1887-1973 Wien) "Waldlandschaft", rechts unten signiert Hans Massmann, Aquarell, ca. 39 x 29 cm, Glas, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Heinrich Thurnhofer

26.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hans Massmann

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Art and Antiques
Datum: 26.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 17.05. - 26.05.2010